Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

Osiągnięcia uczniów ZSP im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

KRAJOWE

KONKURS

MIEJSCE  UCZNIOWIE/KLASA

OPIEKUN

Konkurs języka angielskiego „English High Flier”

41 – tytuł Finalisty Kinga Kwiecińska Małgorzata Hampel
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2017 XXIII edycja 22 – miejsce na 1121 uczniów Małgorzata Kowalczyk

Magdalena Gołacka

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2017 XXIII edycja

39 – miejsce na 1121 uczniów Adrian Wyderski

Magdalena Gołacka

Ogólnopolski Konkurs Oxfordplus

1 miejsce

Wiktor Kucharski II LO

Małgorzata Hampel

Konkurs „Świat oczami młodych – czas na zdrowie”

wyróżnienie

Angelika Maślanka III TI

Tomasz Polak

WOJEWÓDZKIE 

Konkurs języka angielskiego „English High Flier”

I

Kinga Kwieicińska III LO

Małgorzata Hampel

Konkurs języka angielskiego „English High Flier”

II

Wiktor Kucharski IILO

Małgorzata Hampel

Konkurs języka angielskiego „English High Flier”

III Kamila Pytel II LO

Małgorzata Hampel

Konkurs języka angielskiego „English High Flier”

IV Dominika Goryczka III LO Małgorzata Hampel
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w  wyciskaniu sztangi leżąc X miejsce

VII miejsce

Jakub Połeć III T

Kamil Góźdź IV T

Robert Kusztal

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie Wiktor Szafrański I T Dorota Kosierkiewicz
Konkurs edukacyjny Geostanowiska w Twoim Sąsiedztwie VI Klaudia Socha I LO

Kamila Dróżdż I LO

Hanna Rzepka

Wszystkie prawa zastrzeżone

1 Anna Karkusiewicz II T Karol Banasik
Dzień bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci wyróżnienie Anna Karkusiewicz II T,

Urszula Wojas II T

Karol Banasik

Konkurs na znak graficzny „100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości”

1- logo towarzyszy wojewódzkim obchodom 100 rocznicy odzyskania Niepodległości

Dominika Baran III TI,

Dariusz Sidor III TI,

Jacek Michalski III TI

Monika Grabusińska

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Starachowice

1 miejsce w kategorii piosenki niemieckiej Wiktoria Gonciarz III TL Renata Lisowska
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Starachowice 1 miejsce w kategorii piosenki

rosyjskiej

Kuba Kurp III LO

Bożena Młodawska

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Starachowice

VI miejsce w kategorii piosenki

angielskiej

Natalia Żak I LO  

Konkurs literacki „Smartfon moja miłość”

wyróżnienie Kuba Kurp III LO

Marzena Maleszak

Konkurs Pieśni Patriotycznej w Skarżysku – Kamiennej I Grupa wokalna pod kierunkiem Kuby Kurpia III LO

Anna Misiowiec

„Świętokrzyskie korzenie – historia mojej miejscowości”

III

Katarzyna Kłosowska IVT

Dariusz Młodawski

POWIATOWE

Drużynowe Zawody w Badmintona o Puchar Starosty Koneckiego

III miejsce dla drużyny Maria Trudnos I T,

Marcel Jakubowski I LO

Bożena Hozer,

Robert Kusztal

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Koneckiego III miejsce drużyna chłopców,

IV miejsce drużyna dziewcząt

Bożena Hozer,

Robert Kusztal

Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu III miejsce drużyna dziewcząt Bożena Hozer,

 

Konkurs wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

II

III

Kamila Dróżdż I LO

Paulina Cholewińska I LO

Robert Kusztal

 GMINNE

Stąporkowskie Dyktando o tytuł Mistrza  Ortografii

I wicemistrz

II wicemistrz

Sylwia Stępień I LO

Katarzyna Ślusarczyk III LO

Marzena Maleszak

Konkurs Recytatorski Wierszowiako

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

Kamila Pytel II LO

Julia Ołub I LO

Ewa Krakowiak I LO

Julia Sykuła I LO

Anna Misiowiec

Konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie”

II miejsce Kuba Kurp III LO, Luiza Socha III LO, Estera Kołodziej III LO, Julia Pytel III LO, Wiktoria Surowiec II LO, Beata Momot III TL, Natalia Żak I LO, Julia Ołub I LO Jadwiga Duda,

Anna Misiowiec

Gminny Konkurs Literacki Ekologia w Poezji i w Prozie „Piękno w zasięgu ręki” II Paulina Cholewińska I LO

Marzena Maleszak

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Międzynarodowe
Konkurs Miejsce Uczniowie/Klasa Opiekun
33 edycja Festiwalu Międzynarodowego „Upto 21” Warszawa. 2 Mikołaj Wróbel  
33 edycja Festiwalu Międzynarodowego „Upto 21” Warszawa. 3 Mikołaj Wróbel  
Best 16-21 Entry The Special Young People`s Competition Najlepszy film Mikołaj Wróbel  
Best 16-21 Entry years British International Amateur Film Festival 2017 Nagroda specjalna Mikołaj Wróbel  
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA 2016 Finalistka Małgorzata Kowalczyk Magdalena Gołacka
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA 2016 Finalista Patryk Gaj / 1 LO Magdalena Gołacka
Krajowe
Konkurs Miejsce Uczniowie/Klasa Opiekun
„Zoom na młodzież” -Grand Prix

-Najlepszy scenariusz

Mikołaj Wróbel  
XIII Przegląd Filmów Amatorskich „Łapa” 2 Mikołaj Wróbel  
Festiwal Filmów Amatorskich „Filmowe Zwierciadła” Nagroda specjalna Mikołaj Wróbel  
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2016- XXII edycja -11 miejsce w województwie świętokrzyskim-wyróżnienie  za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach drugich Małgorzata Kowalczyk / 2 LO Magdalena Gołacka
XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT 2016 -15 miejsce w województwie świętokrzyskim

-wyróżnienie za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach drugich

Małgorzata Kowalczyk / 2 LO Magdalena Gołacka
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2016 41 miejsce w województwie świętokrzyskim Aleksandra Sześniak / 2 LO Magdalena Gołacka
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2016 18 miejsce w województwie świętokrzyskim Aleksandra Sześniak / 2 LO Magdalena Gołacka
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2016 39 miejsce w województwie Kuba Kurp/ 2 LO Magdalena Gołacka
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2016 – wyróżnienie za otrzymanie dobrego wyniku

– 10 miejsce w województwie świętokrzyskim

Patryk Młodawski / 3LO Magdalena Gołacka
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2016 -dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych

-15 miejsce w województwie świętokrzyskim

Patryk Gaj / 1 LO Magdalena Gołacka
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2016 – dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych

-27 miejsce w województwie świętokrzyskim

Patryk Gaj / 1 LO Magdalena Gołacka
Konkurs na projekt znaczka pocztowego „Świat Oczami Młodych” Wyniki- lipiec 2017 Baran Dominika,

Maślanka Angelika /2 TI

Tomasz Polak
Konkurs Ogólnopolski Liga Młodych Logistyków Finalista (certyfikat uczestnictwa) Grzegorz Jura / 4TL Monika Grabusińska
Konkurs Ogólnopolski Liga Młodych Logistyków Finalista (certyfikat uczestnictwa) Przemysław Supernat /4 TL Monika Grabusińska
Konkurs Ogólnopolski Liga Młodych Logistyków Finalista

( certyfikat uczestnictwa)

Kacper Kowalczyk / 4 TL Monika Grabusińska
Mistrzostwa Języka Ojczystego Finalista Kuba Kurp / 2LO Marzena Maleszak
VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej -Wyróżnienie

– tytuł Laureata

Kuba Kurp / 2 LO Bożena Młodawska
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – English Ace 2 Wiktor Kucharski /1 LO Małgorzata Hampel
English High Flier 4 Dominika Goryczka /2 LO Małgorzata Hampel
English High Flier 6 Kinga Kwiecińska / 2 LO Małgorzata Hampel
Konkurs neurobiologiczny „ Brain Bee” Finalista Kinga Kwiecińska / 2 LO Edyta Grabowska
Okręgowe
Konkurs Miejsce Uczniowie/Klasa Opiekun
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 40 Kowalczyk Małgorzata/ 2 LO Jadwiga Duda

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 53 Pietras Bartłomiej / 2 LO Jadwiga Duda
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 9 Małgorzata Kowalczyk / 2 LO Dariusz Młodawski
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 7 Norbert Grabka / 2 TL.

Finalista etapu okręgowego

Dariusz Młodawski
Wojewódzkie
Konkurs Miejsce Uczniowie/Klasa Opiekun
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Spotkanie ze słowem” Wyróżnienie Grzegorz Teper / 3 LO Dorota Kosierkiewicz
Wojewódzki konkurs na esej „Wolność- obowiązek, przywilej czy przekleństwo” Wyróżnienie Kuba Kurp / 2 LO Marzena Maleszak

 

Geostanowiska w twoim sąsiedztwie 3 Katarzyna Pawińska

Artur Kuliński / 3 TI

Jacek Ryś
Geostanowiska w twoim sąsiedztwie 6 Wiktor Szafrański / 1 T

Dariusz Sidor / 2 TI

Jacek Ryś
Razem zmieniamy Internet na lepsze. Jak chronić wizerunek, własność intelektualną i dane w sieci Wyróżnienie Katarzyna Pawińska, Artur Kuliński / 3 T Karol Banasik
Geostanowiska w twoim sąsiedztwie 1 Wiktoria Lisowska,

Magdalena Więcław / 1 LO

Hanna Rzepka
Powiatowe
Konkurs Miejsce Uczniowie/ Klasa Opiekun
Olimpiada Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia PCK 1,

Finalista etapu okręgowego

Julia Pytel Edyta Grabowska
Sztafeta 4×100 m dziewcząt na XVIII Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych o Puchar Starosty Koneckiego 3 Beata Momot / 2 TL

Angelika Ciaś / 2 TL

Julia Stępień / 2 LO

Karolina Ciura / 1 T

Bożena Hozer
Powiatowe Dyktando w Stąporkowie o Tytuł Mistrza Ortografii 2 Wiktor Kucharski / 1 LO Dorota Kosierkiewicz
XVII Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Koneckiego 2 Drużyna mieszana

( dziewczyna – chłopiec)

Wiktor Bała / III LO

Weronika Jedynak / III LO

Robert Kusztal
Drużynowe Zawody w Badmintona o Puchar Starosty Koneckiego 2 Drużyna chłopców Robert Kusztal
Konkurs piosenki niemieckojęzycznej 4 Wiktoria Gonciarz / 2 TL Renata Lisowska
Powiatowy Konkurs Historyczno- Literacki „Ocal od zapomnienia Żołnierzy Wyklętych”

 

Wyróżnienie Izabela Brożyna / 2 LO Marzena Maleszak
Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej „Zaczarowane Słowa” 1 Kuba Kurp / 2 LO Bożena Młodawska
Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej „Zaczarowane Słowa” 2 Luiza Socha / 2 LO Bożena Młodawska
 

Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej „Zaczarowane Słowa”

 

Wyróżnienie

 

Kamila Pytel / 1 LO

 

Bożena Młodawska

XI Stąporkowskie Dyktando 2 Wiktor Kucharski / 1 LO Anna Misiowiec
Gminne
Konkurs Miejsce Uczeń/ Klasa Opiekun
XII Miejsko Gminny Konkurs Literacki „Ekologia w poezji i w prozie- „Piękno w zasięgu ręki” 2 Ewa Błońska / 3 LO Anna Misiowiec
XII Miejsko Gminny Konkurs Literacki „Ekologia w poezji i w prozie- „Piękno w zasięgu ręki” Wyróżnienie Dominika Teper / 3 LO Anna Misiowiec
50-lecie nadania praw miejskich miastu Stąporków 1 Wiktoria Rurarczyk, Eryk Rinaldi / 2 LO Dariusz Młodawski
50-lecie nadania praw miejskich miastu Stąporków 2 Luiza Socha, Izabela Brożyna, Estera Bartłomiej Kołodziej / 2 LO Dariusz Młodawski
50-lecie nadania praw miejskich miastu Stąporków 3 Kuba Kurp / 2 LO Dariusz Młodawski
50-lecie nadania praw miejskich miastu Stąporków 4 Małgorzata Kowalczyk / 2 LO Dariusz Młodawski
50-lecie nadania praw miejskich miastu Stąporków 5 Anita Rusin, Julia Stępień / 2 LO Dariusz Młodawski
Szkolne
Konkurs Miejsce Uczeń/ Klasa Opiekun
Szkolny Konkurs Pięknego Czytania „Sięgamy po klasykę literatury polskiej” 1 Grzegorz Teper / 3 LO Anna Misiowiec,

Dorota Kosierkiewicz,

Marzena Maleszak

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania „Sięgamy po klasykę literatury polskiej” 2 Kuba Kurp / 2 LO Anna Misiowiec,

Dorota Kosierkiewicz,

Marzena Maleszak

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania „Sięgamy po klasykę literatury polskiej” 3 Wiktor Szfrański / 1 T Anna Misiowiec,

Dorota Kosierkiewicz,

Marzena Maleszak

Szkolny Konkurs na esej „Polska droga do wolności” 1 Kamila Pytel / 1 LO Dariusz Młodawski
Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości   Uczniowie kl. II- IV (uczniowie niezakwalifikowani się do etapu okręgowego) Justyna Serek,

Marzena Kwiecińska

1 2 3 4 5 6 7

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!