Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Młodzież czyta dzieciom

Redaktor naczelny 7 kwietnia 2019

2 kwietnia b.r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Anny Misiowiec czytali bajki i wierszyki dzieciom z Publicznego Przedszkola w Stąporkowie. Celem spotkania, było rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz propagowanie idei głośnego czytania wśród przedszkolaków. Dzieci z zaciekawieniem słuchały bajki pt. Agnieszka opowiada bajkę Joanny Papuzińskiej, wiersza Żaba Jana Brzechwy czy baśni O wilku i siedmiu koźlątkach. Młodzież z naszej szkoły przygotowała również dla dzieci zabawę do piosenki Krasnoludki.

Na zakończenie spotkania młodzież wspólnie z dziećmi zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia. Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów, a szczególnie dla Pani Jolanty Opary za zaproszenie.

Czytanki-Poranki-Dzieciom-2019-1

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!