Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Tenisistki na Medal !!!

Redaktor naczelny 13 marca 2019

W dn. 28.02.2019 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich odbył się Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Koneckiego w kategorii dziewcząt. Naszą szkołę – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Stąporkowie reprezentowała drużyna w składzie: Karolina Matuszczak 2T i Karolina Ciura 3T.

Aby dostać się do półfinału dziewczęta rozegrały 15 meczy, wygrywając  z następującymi drużynami: 3:2 z ZSP nr 1 w Końskich, 3:0 z I LO w Końskich, 3:0 z II LO w Końskich, 3:1 z ZSP nr 2 w Końskich.

W półfinale nasza drużyna spotkała się z pierwszą drużyną ZSP nr 3 w Końskich i rozegrała bardzo emocjonujące sety. Wygrana drużyny przeciwnej 3:2 spowodowała, że w finale rozegraliśmy mecz o III m-ce z drugą drużyną ZSP nr. 3 w Końskich. Zwycięstwo w tym meczu wynikiem 3:1 uplasowało  naszą drużynę na III m-cu  w Turnieju Tenisa Stołowego. Medalowe miejsce motywuje tenisistki do wzmożonej pracy nad uzyskaniem  dalszych sukcesów w tej dyscyplinie.

UKS „Staszic”

Tenis 2019 (1)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!