Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

I BAL CHARYTATYWNY

Redaktor naczelny 4 marca 2019

W sobotę 2 marca 2019r. odbył się I Bal Charytatywny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie.

Do Sali Bankietowej „WAKO” w Czarnieckiej Górze przybyli licznie zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Mariusz Gosek – Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Dorota Łukomska – Burmistrz Stąporkowa, Zofia Studniarz – Komorowska – wieloletni dyrektor szkoły, przedstawiciele Rady Powiatu Koneckiego oraz nauczyciele, rodzice uczniów, absolwenci, przyjaciele szkoły, przedsiębiorcy z terenu gminy Stąporków.

Wszystkich zgromadzonych gości na I Balu Charytatywnym serdecznie powitała Hanna Rzepka – Dyrektor Szkoły dziękując za przybycie i przyłączenie się do szczytnego celu, jakim była zbiórka pieniędzy na stypendia dla najzdolniejszych uczniów Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Stąporkowie. Podczas Balu nie było aukcji i licytacji. Pieniądze zebrano poprzez sprzedaż cegiełek – 50 zł od pary.

Po powitaniu gości, głos zabrali: Mariusz Gosek, Dorota Łukomska i Lilla Brożyna – radna powiatu koneckiego.

To był wspaniały Bal, podczas którego panowała ciepła, miła i rodzinna atmosfera. Wszyscy bawili się znakomicie. O oprawę muzyczną sobotniej nocy zadbał Marek Werens – znany i lubiany muzyk oraz przyjaciel naszej szkoły. W sumie na Balu bawiło się 90 osób. Zadowoleni Goście zapowiadali swój udział w kolejnym Balu Charytatywnym w przyszłym roku.

Przygotowaniem Balu zajęli się: Hanna Rzepka – Dyrektor Szkoły, Komitet Organizacyjny w składzie: Dorota Kosierkiewicz, Anna Misiowiec i Bożena Młodawska oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie i przyłączenie się do szczytnego celu.

Bal Charytatywny 2019 (9)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!