Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Wybory do Rady Szkolnej Samorządu Uczniowskiego

Redaktor naczelny 14 listopada 2018

30 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wolne i demokratyczne wybory ;-), które na drodze tajnego głosowania wyłoniły uczniów tworzących Radę Szkolną Samorządu Uczniowskiego. Wśród zgłoszonych wcześniej kandydatów uczniowie głosowali na jedną osobę spośród kandydatów z Liceum Ogólnokształcącego oraz na jedną osobę spośród kandydatów z Technikum. Nad przebiegiem wyborów oraz podliczaniem głosów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Dariusz Sidor – przewodniczący, Aleksandra Góral, Piotr Stępień, Karina Kurp i Julia Kurp oraz opiekunki SU: Anna Misiowiec i Monika Grabusińska. Po podliczeniu wszystkich głosów stwierdzono, że w skład Rady Szkolnej Samorządu Uczniowskiego
w kadencji 2018/2019 weszli:

  • z Liceum Ogólnokształcącego: Natalia Żak, Ewa Krakowiak, Martyna Sorbian i Martyna Stachura.
  • z Technikum: Wiktor Szafrański, Arkadiusz Boczek i Sandra Dulewicz.

Opiekunki SU

Wybory do SU 2018 (1)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!