Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Listopadowa kwesta

Redaktor naczelny 6 listopada 2018

Dnia 1 listopada 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Stąporkowie kwestowali na rzecz Hospicjum im. bł. ks. Kazimierza Sykulskiego z siedzibą w Rudzie Białaczowskiej przy cmentarzach w Stąporkowie, Czarnej , Krasnej, Odrowążu i Niekłaniu.

zbiórce wzięli udział: Natalia Swat, Jessika Ślifierska, Norbert Grabka, Bartłomiej Kuleta, Filip Ordziński, Wioletta Bartosik, Paulina Gębska, Julia Kurp, Paula Górecka, Karolina Antoniak, Aleksander Okła, Angelika Ciaś, Anna Ksel, Anna Karkusiewicz, Kacper Kowalczyk i Mateusz Onyszko. Młodzieżą opiekowały się Dorota Fitas i Monika Grabusińska.

Uczniowie naszej szkoły zebrali 6825,07zł, które zostaną przeznaczone na opiekę dla osób nieuleczalnie chorych z terenu powiatu koneckiego.

Wszystkim kwestującym serdecznie dziękujemy.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!