Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

UROCZYSTE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Redaktor naczelny 17 października 2018

„Wiedza i tylko wiedza jest drogowskazem życia”

Bolesław Prus

Ta myśl przewodnia towarzyszyła tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. 11 października odbyła się uroczystość przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunek: Anny Misiowiec i Moniki Grabusińskiej. Na spotkanie przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie.

W tym szczególnym dniu, młodzież serdecznie podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcenie, czas i cierpliwość oraz za cały ogrom przekazywanej wiedzy, pomocne dłonie i za gorące serca. Swoją wdzięczność, uczniowie wyrazili poprzez program artystyczny, w którym wystąpili w składzie:

Julia Kurp, Arkadiusz Boczek, Natalia Żak, Wiktor Szafrański, Julia Ołub, Julia Pyrlik, Aleksander Okła, Karolina Antoniak, Patrycja Łukomska, Aleksandra Zych, Oliwia Krakowiak, Karol Kurp, Martyna Stachera, Patryk Szreder, Kamila Pytel, Wiktor Kucharski, Łukasz Zbróg, Maciej Owczarczyk.

Uczniowie wręczyli wszystkim nauczycielom i pracownikom kwiaty wraz z życzeniami: zdrowia, zadowolenia z pracy i zadowolenia z uczniów, a także spełnienia marzeń dotyczących życia osobistego i zawodowego.

Na zakończenie głos zabrały przedstawicielki Rady Rodziców, które również złożyły serdeczne podziękowania i życzenia, a na ręce pani Dyrektor przekazały kwiaty. Następnie dyrektor – Hanna Rzepka, złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyła nagrody. W tym roku, Nagrodę Dyrektora otrzymali nauczyciele i pracownicy:

Jadwiga Duda, Monika Grabusińska, Anna Misiowiec, Marzena Maleszak, Magdalena Gołacka, Renata Lisowska, Robert Kusztal, Jadwiga Niewęgłowska, Aneta Adamczyk, Halina Nowak.

16 października w Starostwie Powiatowym w Końskich odbyła się uroczystość wręczania Nagród Starosty.

W tym roku nagrodę Starosty otrzymała Hanna Rzepka – dyrektor oraz Karol Banasik – nauczyciel. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w ZSP nr 1 w Końskich. Wśród przybyłych gości był Świętokrzyski Wicekurator Oświaty – Tomasz Pleban.

 

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!