Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Integracja i rekreacja technikum na „Górce”!!!

Redaktor naczelny 27 września 2018

W dniu 20 września 2018r. uczniowie klas technikum:  4 TI, 4 TL, 3 TI, 3 TH oraz 2 T zorganizowali wspaniały integracyjny wyjazd.

Podczas wycieczki nie zabrakło absorbujących zajęć sportowych, rekreacyjnych i edukacyjnych. Wyjazd okazał się bardzo udany.

Wszyscy uczestnicy z zaangażowaniem wzięli udział w paintballu, podczas którego  w zespołach rywalizowali o zwycięstwo. Po grach zespołowych uczniowie spotkali się przy grillu na zasłużonym odpoczynku  i mieli okazję wspólnie zjeść pyszne kiełbaski, które wcześniej sami przyrządzili.

Kolejnym punktem programu był wyjazd na projekcję filmu pt. „Dywizjon 303”. Uczestnicy wycieczki mieli również okazję poznać prawdziwą historię polskich lotników, którzy wzięli udział w bitwie o Anglię w czasie II wojny światowej i odznaczyli się umiejętnością  pilotażu oraz wielką odwagą w walce.  Świadczą o tym słowa wypowiedziane przez brytyjskiego premiera Churchilla jako wyraz podziękowania dla Polaków: „nigdy w historii ludzkich konfliktów tak wielu nie zawdzięczało tak dużo tak nielicznym”.

Opiekę nad uczniami z przyjemnością sprawowali wychowawcy klas: Jadwiga Duda, Marzena Kwiecińska i Jacek Ryś.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!