Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

UROCZYSTE ROZPOCZĘCE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Redaktor naczelny 14 września 2018

Tegoroczne wakacje nieubłagalnie dobiegły końca. Po pierwszym wrześniowym weekendzie,  w poniedziałek 3 września spotkaliśmy się w Zespole Szkół  Ponadgimnazjalnych w Stąporkowie  na inauguracji nowego roku szkolnego.

Po mszy świętej uczniowie, rodzice, pani dyrektor, nauczyciele i pracownicy szkoły udali się na salę gimnastyczną.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu. Następnie pani dyrektor, Hanna Rzepka, powitała zebranych. Przedstawiła najważniejsze kierunki pracy szkoły w roku 2018/2019, zapoznała zebranych z projektami, które nasza placówka  będzie realizowała. Życzyła uczniom i pracownikom, aby ten rok upłynął im na owocnej pracy i spełnianiu marzeń. Szczególnie ciepło  przyjęła tych uczniów, którzy dopiero rozpoczynają naukę w naszej szkole. Poinformowała ich o ślubowaniu, które zaplanowane zostało na 18 września 2018 r., a także przedstawiła nowych wychowawców. Klasą Liceum Ogólnokształcącego będzie opiekował się pan Dariusz Młodawski, natomiast wychowawcą w Technikum została pani Monika Grabusińska. Następnie  w imieniu starosty koneckiego wystąpił pan Czesław Kurcbart, który życzył nauczycielom i uczniom sukcesów w pracy w bieżącym roku szkolnym.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!