Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Redaktor naczelny 26 czerwca 2018

22 czerwca 2018 r. zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Uroczystość, tradycyjnie rozpoczęła się odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego w obecności Sztandaru Szkoły.

Następnie pani dyrektor Hanna Rzepka dokonała podsumowania minionego roku szkolnego. Przypomniała najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe młodzieży. Wyróżniła uczniów z wysokimi średnimi i podziękowała wszystkim, którzy niezależnie od wyników pracowali na miarę swoich możliwości. Życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie, głos zabrał pan Czesław Kurcbart – Członek Zarządu Rady Powiatu, który złożył uczniom i nauczycielom życzenia na wakacje oraz przeczytał list od pana Bogdana Sobonia – Starosty Koneckiego. W dalszej części uroczystości,  przedstawicielki  Rady Rodziców. złożyły na ręce pani Dyrektor kwiaty oraz podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły za trud włożony w edukację uczniów.

W tym roku szkolnym Rada Pedagogiczna wyróżniła 43 uczniów z wszystkich klas liceum i technikum za osiągnięcia w nauce, działalność w wolontariacie i sukcesy artystyczne. Nagrody dla wyróżnionych uczniów wręczała pani dyrektor Hanna Rzepka wraz z wychowawcami. Dodatkowo pan Dariusz Młodawski – Radny Rady Powiatu Koneckiego ufundował i wręczył nagrody dla uczniów odnoszących sukcesy                               w konkursach z wiedzy o społeczeństwie i historii. Pani Dyrektor wręczyła również nauczycielom i uczniom dyplomy przygotowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie z podziękowaniami za współpracę w minionym roku szkolnym.

Uroczystość, zakończył program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy I LO pod kierunkiem pani Edyty Grabowskiej. Następnie uczniowie poszczególnych klas udali się do sal lekcyjnych na ostatnie, w tym roku szkolnym, spotkania z wychowawcami w czasie których otrzymali świadectwa.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!