Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Nasza Szkoła realizowała projekt „CYBERNAUCI”

Redaktor naczelny 26 czerwca 2018

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do projektu „CYBERNAUCI” – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”, który miał na celu podnieść poziom bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów  i nauczycieli. Projekt jest finansowany ze środków Ministra Edukacji Narodowej i został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji. Organizatorem projektu jest Fundacja Nowoczesna Polska przy współpracy z Collegium Civitas w Warszawie. Zajęcia warsztatowe we wszystkich wymienionych grupach poprowadził pan Wojciech Ząbek – wykładowca w Wyższej Szkole Technik Komputerowych i Telekomunikacji w Kielcach. Koordynatorem projektu w szkole była pani Anna Misiowiec.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!