Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Koncert pt. „Dopóki masz wybór”

Redaktor naczelny 11 czerwca 2018

Dnia 28 maja 2018 r. o godz. 13 uczniowie z kl 1 technikum wraz z opiekunami mgr Anną Misiowiec i mgr Katarzyną Okła wzięli udział w profilaktycznym programie słowno-muzycznym „Dopóki masz wybór”, który odbył się w ramach Gminnych Dni Profilaktyki w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie. Hasłem przewodnim koncertu były słowa „Niech trwa we mnie to, co najlepsze … miłość, przyjaźń, dobro, prawda, wiara, rodzina, szacunek”. Koncert poprowadził Pan Piotr Nagiel – terapeuta oraz członek zespołu „STO%”. Opierając się na faktach, starał się uświadomić młodym ludziom, jakie ryzyko wiąże się z sięganiem po alkohol i narkotyki. Podał przykłady tragedii jakie spotkały nastolatki eksperymentujące z narkotykami, dopalaczami czy alkoholem. Występ Pana Piotra zakończył się rozdaniem kilku upominkowych płyt jego zespołu oraz gromkimi brawami ze strony widowni.

koncert profilaktyczny 2018 (1)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!