Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

XIII Koneckie Dni Profilaktyki

Redaktor naczelny 11 maja 2018

26.04.2018 r. młodzież z naszej szkoły wraz z opiekunem Dorotą Fitas wzięła udział w hapenningu  z okazji inauguracji XIII Koneckich Dni Profilaktyki. Kolumna uformowała się przy Kościele Św. Mikołaja. Kolorowy korowód z transparentami  promującymi zdrowy styl życia i balonami  przemaszerował ulicami Końskich  do hali sportowej. Uroczystość rozpoczęła pani Urszula Przygodzka dyrektor PCPR, następnie głos zabrała pani Dorota Duda członek Zarządu Rady Powiatu . Na zakończenie wysłuchaliśmy koncertu zespołu rockowego Poziom 600.

XIII Koneckie Dni Profilaktyki (1)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!