Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Szkolne Juwenalia

Redaktor naczelny 11 maja 2018

Tradycyjnie, na dzień przed zakończeniem roku, klasy maturalne zorganizowały Juwenalia. W szkole panowała miła i wesoła atmosfera. Zamiast tradycyjnego dzwonka przypominającego o zajęciach można było usłyszeć wycie syren. Korytarze i klatki schodowe udekorowane były balonami, serpentynami, kolorową bibułą, uczniowie zaś przebrani byli w stroje z lat 90 – tych. Atmosferę tych czasów przywoływała również muzyka, przy której młodzież bawiła się w czasie przerw. Do tańców, chętnie przyłączali się uczniowie z innych klas. Wszyscy doskonale się bawili. Na placu przed szkołą młodzież zatańczyła poloneza. Juwenalia zakończyły się grillem. Na spotkanie absolwenci zaprosili panią Dyrektor oraz wychowawców.

Poprzez swoje zaangażowanie, pomysły i dobrą zabawę maturzyści po raz kolejny udowodnili, że z wdzięcznością żegnają szkołę, która była dla nich miejscem przyjaznym, do którego przychodzili się z entuzjazmem i zapałem.

Doskonałą atmosferę obchodów tego dnia, oddają załączone zdjęcia.

Juwenalia 2018 (1)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!