Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

ERASMUS+ Rusza rekrutacja!!!

Redaktor naczelny 12 września 2017

W dniach 28.08 – 12.09.2017 r. prowadzona będzie rekrutacja do projektu pn. „Kreatywni technicy w nowoczesnej Europie” realizowanego przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS+.

Udział w projekcie wiąże się z wyjazdem do Włoch i odbyciem czterotygodniowej praktyki zawodowej. Udział w projekcie jest bezpłatny i w 100% finansowany ze środków europejskich.

Do udziału w projekcie zostanie zakwalifikowanych 20 osób – uczniów klas II Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Stąporkowie kształcących się w zawodach: technik informatyk i technik handlowiec. Realizacja staży nastąpi w okresie 22.10.2017 – 18.11.2017 r.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji, pobrać formularz zgłoszeniowy i udać się do wychowawcy celem jego wypełnienia. Potwierdzony przez wychowawcę formularz, podpisany przez kandydata należy złożyć w biurze projektu najpóźniej do dnia 12.09.2017 r.

Szczegółowe kryteria rekrutacyjne zostały omówione w Regulaminie rekrutacji.

Do udziału w projekcie zostaną zakwalifikowane osoby, które uzyskają największą liczbę punktów. Lista osób zakwalifikowanych zostanie opublikowana do dnia 12.09.2017 r.

Osoby zakwalifikowane do projektu będą zobowiązane do uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do wyjazdu, gdzie otrzymają wsparcie językowe, kulturowe i pedagogiczne.

Projekt „Kreatywni technicy w nowoczesnej Europie” realizowany jest przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS+

Załączniki:

  1. Regulamin rekrutacji.
  2. Formularz zgłoszeniowy.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!