Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Redaktor naczelny 7 lipca 2017

23 czerwca 2017 r. zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość, tradycyjnie rozpoczęła się odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego w obecności Sztandaru Szkoły.

Następnie pani dyrektor Hanna Rzepka dokonała podsumowania roku szkolnego. Przypomniała najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe młodzieży. Wyróżniła uczniów z wysokimi średnimi i podziękowała wszystkim, którzy niezależnie od wyników pracowali na miarę swoich możliwości. Życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.

Podziękowania dla pani dyrektor, nauczycieli i pracowników szkoły złożyła pani Agnieszka Socha – Przewodnicząca Rady Szkoły.  

W tym roku szkolnym uczniowie wszystkich klas liceum i technikum otrzymali łącznie 46 nagrody za osiągnięcia w nauce, działalność w wolontariacie, sukcesy artystyczne i sportowe. Nagrody dla wyróżnionych uczniów wręczała pani dyrektor Hanna Rzepka wraz z wychowawcami. Rada Pedagogiczna wyróżniła następujących uczniów: Kubę Kurpia, Małgorzatę Kowalczyk, Norberta Grabkę, Beatę Momot, Kingę Kwiecińską, Wiktorię Gonciarz, Annę Karkusiewicz, Wiktorię Nowek, Adriana Wyderskiego, Martynę Serek Angelikę Ciaś, Katarzynę Pawijską, Annę Ksel, Wiktorię Surowiec, Katarzynę Szymczyk Jacka Michalskiego, Dominikę Goryczkę, Luizę Sochę, Dariusza Sikora,Wiktora Szafrańskiego, Dominikę Baran, Julie Stępień, Patryka Gaja,  Filipa Chelińskiego, Izabelę Drożynę,Wiktorię Rurarczyk, Anitę Rusin, Kingę Wronę, Julię Pytel, Piotra Kołodziejczyka, Partyka Kurpia, Aleksandrę Szczeniak, Łukasza Stępnia, Aleksandrę Polakowską, Esterę Kołodziej, Mikołaja Wróbla, Klaudię Chelińską, Emilię Jedynak, Piotra  Stępnia, Artura Kulińskiego, Wiktora Kucharskiego,Angelikę Maślankę, Karolinę Ciurę, Kamilę Pytel, Wiktorię Jakubowską,  Patryka Szredera. Dodatkowo uczniowie: Wiktoria Nowek, Małgorzata Kowalczyk i Norbert Grabka – uhonorowani zostali nagrodami ufundowanymi przez pana Dariusza Młodawskiego – Radnego Rady Powiatu Koneckiego.

Uroczystość, zakończył program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy I LO pod kierunkiem pani Magdaleny Gołackiej. Przedstawiciele SU, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowali za owocną pracę w roku szkolnym 2016/2017. Życzyli udanych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Następnie uczniowie poszczególnych klas udali się do sal lekcyjnych na ostatnie, w tym roku szkolnym, spotkania z wychowawcami w czasie których otrzymali świadectwa.

Uroczyste zakonczenie roku 2016_17 (1)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!