Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Dopalacze kradną życie

Redaktor naczelny 28 października 2015

Wzięliśmy udział w konkursie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod nazwą ,,Przytomni”, który jest elementem akcji społecznej ,,Dopalacze kradną życie”.
W ramach konkursu nagraliśmy spot filmowy pod tytułem ,,Nie idź moim śladem”, którego długość nie mogła przekroczyć 40 sekund, co okazało się nie lada wyzwaniem. Celem akcji „Przytomni” jest zwiększenie świadomości młodych osób, w zakresie niebezpieczeństw związanych z zażywaniem dopalaczy. W nagranie materiału zaangażowała się prawie cała klasa II LO. Koordynatorami przedsięwzięcia były: pani Dorota Kosierkiewicz i pani Marzena Maleszak.

W plebiscycie wzięło udział prawie 600 spotów wykonanych przez uczniów szkół w całej Polski.

Zapraszamy do obejrzenia naszego spotu!

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!