Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Podsumowanie konkursu „Geostanowiska w Twoim sąsiedztwie”

Redaktor naczelny 25 czerwca 2015

W dniu 17 czerwca o godzinie 1000 w Centrum Geoedukacji w Kielcach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „GEOSTANOWISKA W TWOIM SĄSIEDZTWIE” – edycja 2015.
Tematyka konkursu obejmowała wiedzę z zakresu geologii, geografii i przyrody regionu świętokrzyskiego. Konkurs polegał na wykonaniu przez uczniów plakatu opisującego bogactwo geologiczne terenu sąsiadującego z ich szkołą. Plakat mógł się składać ze zdjęć, rysunków czy map wykonanych przez uczestników konkursu. Prace konkursowe oceniane były przez jury pod względem artystycznym i merytorycznym w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.
Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział dwie grupy:
Ewa Błońska, Patrycja Wieloch i Weronika Jedynak z klasy I LO pod opieką Pani Hanny Rzepki
• Paulina Młodawska i Agata Pęczkowska z klasy II LO pod opieką Pana Jacka Rysia
W konkursie brali udział uczniowie ze szkół z całego województwa. Wydrukowanych było tylko sześć najlepszych plakatów, w tym dwa z naszej szkoły. Prace naszych uczennic zajęły jednakowo IV miejsce w województwie w kategorii „Szkoły ponadgimnazjalne”.
Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy a chętnych do obejrzenia plakatów zapraszamy do Centrum Geoedukacji w Kielcach.

Geostanowiska 2015 (1)

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!