Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Zakończenie roku 2013

Redaktor naczelny 8 lutego 2014

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Po dziesięciu miesiącach nauki, 28 czerwca  2013 r., zakończył się kolejny, pracowity rok, który był pełen nowych wyzwań i zmian, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań, a także pełen sukcesów, unijnych projektów i dobrych wyników z egzaminu maturalnego. W minionym roku, szkoła zmagała się z ewaluacją zewnętrzną, prowadzoną przez przedstawicieli z Kuratorium w Kielcach, która w efekcie zakończyła się bardzo dobrymi wynikami.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013 rozpoczęła się od Mszy św.   w kościele parafialnym w Stąporkowie. Następnie młodzież wraz z nauczycielami przybyła do szkoły, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw. Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie wraz z nauczycielami i panią Dyrektor, pani Wanda Wróbel oraz pani Agnieszka Krawczyk. przedstawicielki rodziców z Rady Szkoły i z Rady Rodziców.

Pani Dyrektor Hanna Rzepka podsumowała pracę i wszelkie działania realizowane w minionym roku w szkole. Zwróciła uwagę na wkład pracy nauczycieli, zaangażowanie i udział uczniów w wielu konkursach, turniejach, olimpiadach, na których zdobywali czołowe miejsca, promując naszą szkołę. Następnie wręczyła świadectwa i nagrody. Rada Pedagogiczna wyróżniła 36 uczniów, za aktywność społeczną w środowisku szkolnym, za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, za 100% frekwencję, a przede wszystkim za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce. Świadectwo z „czerwonym paskiem” otrzymali: Karolina Lisowska II LO, Dawid Kij III TI, Karolina Kaczmarczyk III TOR, Karolina Śmieszek II LO, Jakub Urban I LO, Michał Okła I LO, Małgorzata Zawół I LO, Małgorzata Zawada III TOR, Sara Połeć II LO, Michał Młodawski I TI.

W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za pracę oraz życzyła miłych, słonecznych i udanych wakacji. Przekazała także życzenia od Starosty koneckiego – pana Bogdana Sobonia. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas gdzie zostały wręczone świadectwa.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013 uświetnił występ uczniów, którzy złożyli najlepsze życzenia na nadchodzące wakacje, a Daria Szymańska z kl. I LO wykonała piosenki wprowadzając wszystkich w klimat lata i wakacji.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!