Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie

0

Lekkoatleci ze Stąporkowa najlepsi w powiecie

Redaktor naczelny 8 lutego 2014

Lekkoatleci ze Stąporkowa najszybsi w powiecie.

W maju odbyły się kolejne XV Powiatowe  Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich. Na stadionie w Końskich szkoły ponadgimnazjalne rywalizowały  ze sobą w kategorii dziewcząt i chłopców o najlepsze wyniki  w konkurencjach lekkoatletycznych: biegu na 100 m400m, 600m, 1000m, pchnięciu kulą, skoku w dal, biegu sztafetowym 4 x 100m.

Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła I miejsce w biegu sztafetowym 4x100m.

O mistrzostwo w/w konkurencji walczyli: Daniel Rurarz 1LO, Maciej Antoniak 1T, Bartosz Solarz 1 LO , Adrian Wasiński 1LO. W rywalizacji indywidualnej w biegu na 100 m Daniel Rurarz 1 LO wywalczył srebrny medal.

Medalowe  miejsce zajęła również drużyna dziewcząt : Izabela Chmielewska 2 LO, Monika Hozer 3LO, Marecelina Ogonowska 2TOR, Izabela Węgierek 2 LO. Dziewczęta  uzyskały drugi czas w biegu sztafetowym 4x100m. Na klasyfikację ogólną złożyły się  punkty uzyskane za poszczególne wyniki różnych konkurencji wszystkich zawodników drużyny. Nasza drużyna  w kategorii dziewcząt jak  i w kategorii chłopców zajęła w  klasyfikacji ogólnej IV miejsce.

Nasza strona wymaga plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików.

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!